Banner leaselink


O sklepie z elektronarzędziami AnkerService

Firma AnkerService oddaje do Państwa dyspozycji największy w Polsce sklep Online z elektronarzędziami oraz akcesoriami.

Ponad 20 lat doświadczenia zobowiązuje, jesteśmy profesjonalistami z branży elektronarzędziowej i kompleksowym serwisie tych urządzeń. Dostarczamy sprzęt dla firm budowlanych, przemysłu, rzemiosła i klientów indywidualnych.

Proponujemy konkurencyjne ceny i sporządzanie indywidualnych ofert.

narzędzia

Krótka historia Firmy Dewalt:

     Historia firmy DeWalt sięga roku 1922  jej inicjatorem był Amerykanin Raymond Dewalt. W tym samym roku Amerykanin skonstruował ramieniową pilarkę tarczową do drewna. Seryjną produkcję rozpoczął dwa lata później. Warto wspomnieć, że do dzisiaj korzysta się z jego rozwiązań, a konstrukcja pilarki wykorzystywana jest w nowoczesnych modelach pilarek marki DeWalt. 

W 1949r. firmę DeWalt kupił American Machine and Foundry. Od 1960 roku firma znowu zmieniła właściciela i została filią firmy Black & Decker. Obecnie marka słynie na świecie z elektronarzędzi akumulatorowych i także jako producent mocnych i niezawodnych elektronarzędzi sieciowych do obróbki betonu, metalu oraz drewna. Gama elektronarzędzi jest bardzo duża i możemy w niej znaleźć przeróżne narzędzia akumulatorowe, wiertarki, młoty, pilarki, wyrzynarki, szlifierki, frezarki, gwoździarki i zszywacze, opalarki, kompresory, urządzenia do obróbki drewna (elektryczne strugi itp.) oraz wiele innych. Pod marką Dewalt znajdziemy również akcesoria i oprzyrządowanie do swoich urządzeń, między innymi wiertła, materiały ścierne oraz ładowarki akumulatorowe. 

Obok elektronarzędzi DeWalt zajmuje się również produkcja odzieży ochronnej. Dużą popularnością cieszą się komplety przeciwdeszczowe, kamizelki ochronne, kombinezony, kurtki podgrzewane, polary i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy

Zespół dewalt.com.pl

Anker Service

Autoryzowany dealer DeWalt

pilarki
narzędzia w pomieszczaniu
mężczyzna patrzący na kątówkę

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło