Banner leaselink


Platforma rozstawna Faraone PLS3

Platforma rozstawna Faraone PLS3

3 699,19 zł Brutto

3699.19 zł

Netto

Najniższa cena 4 550,00 zł od 25.06.2024 dla tego produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dane produktu
Maksymalny udźwig 150kg
Wysokość robocza 260-310cm
Wymiary podestu 52 x 62cm
Waga 19kg

Drabina magazynowa jednostronna Faraone PLS3

Drabina magazynowa Faraone PLS3to niewątpliwie produkt stworzony z myślą o bardzo wymagających klientach, dla których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, ale i wygoda użytkowania. Ta dopracowana w każdym szczególe drabina sprawdzi się zarówno na magazynach, halach produkcyjnych, jak i wszędzie tam gdzie potrzebne jest narzędzie w 100% niezawodne.

Faraone PLS3 – parametry techniczne dla wymagających

Drabina Faraone PLS3sprawdzi się m.in. na wszelkiego rodzaju większych magazynach – jej zasięg roboczy sytuuje się bowiem na granicy3,10 m. Duża platforma robocza o wymiarach 52x62 cm zapewnia natomiast komfort i swobodę ruchów podczas pracy. Dodatkowym atutem drabiny jednostronnej Faraone PLS3 są głębokie na 10 cm stopnie zapewniające wysokie bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia z dużym ciężarem.

Drabina magazynowajednostronna Faraone PLS3 jest jednocześnie drabiną teleskopową. W praktyce oznacza to, iż użytkownik ma możliwość regulowania wysokości podestu w zależności od potrzeb chwili – od 1,30 do 2,38 m.

Drabina magazynowa PLS3 – maksimum komfortu

Drabina magazynowaFaraone PLS3jest drabiną zaprojektowaną również z myślą o komforcie użytkowania. Łatwo ją złożyć i rozłożyć a wymiary transportowe umożliwiają przewożenie jej nawet w większym samochodzie osobowym – długość drabiny po złożeniu to zaledwie1,95m.

Faraone PLS3to również wielofunkcyjne narzędzie umożliwiające np. prace instalatorskie na nierównym podłożu czy schodach. Cała konstrukcja została wyposażona w dwie rolki jezdne umożliwiające łatwe przemieszczanie drabiny, nawet wtedy gdy znajduje się ona w pozycji rozłożonej. A ponieważ producent pomyślał o wszystkim dodatkowo zaopatrzył drabinę w wygodną torbę na narzędzia, którą można przypiąć do poręczy.

PLS3
Produkt dostępny
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło